Які першочергові завдання стоять перед народним обранцем, якому виборці виказали довіру та віддали свої голоси? Олександр Леонідович Шевченко, депутат обласної Івано-Франківської ради та кандидат в нардепи до Верховної Ради України від Івано-Франківська на нещодавній зустрічі з виборцями зауважив, що першочерговим завданням кожного координатора нашої держави має бути децентралізація влади, наведення ладу в силових структурах, переспрямування фінансових потоків на вирішення питань місцевих громад, і звичайно ж, тотальна боротьба з корупцією. Шевченко також говорить, що передовсім треба змінити ставлення суспільства до ВРУ і депутатів, які там працюють. Виборці повинні сприймати депутата як людину, що лобіює їх інтереси на рівні держави. На Прикарпатті Олександр Леонідович є видатною особистістю, яка неодноразово доводила, що ніколи не обіцяє того, чого не може виконати.

Отримавши в 1995 році диплом про вищу освіту, Шевченко не бачить перспективи в подальшій роботі на заводі і вирішує шукати інше місце роботи. В цей же час молодий амбіційний спеціаліст не виключає, що може спробувати реалізувати себе в іншій сфері. Навіть, якщо діяльність підприємства пов’язана з туристичним та готельним бізнесом. В 1995 році, успішно пройшовши співбесіду на відкриту вакансію менеджера з торгівлі, Шевченко влаштовується на роботу в компанію «Аускопрут». Але, незважаючи на те що працювати в туристичному бізнесі молодому перспективному юнакові неймовірно подобалося, через два роки Шевченко звільняється з посади менеджера, щоб створити власний бізнес. Так, в 1997 році Шевченко заснував виробничо-комерційну фірму «Кварта». Основним напрямком діяльності підприємства була оптова торгівля різними продуктами харчування. Протягом семи років Олександр Леонідович очолював ВКФ «Кварта» та успішно розвивав свій бізнес.
В 2004 році Шевченко отримує пропозицію, яка кардинально змінила його життя. Олександр Леонідович очолює туристичну групу «Скорзонера», до складу якої входить один із найбільших туристичних курортів в Україні та Східній Європі – ТК «Буковель». Зайнявши крісло генерального директора, Шевченко починає перетворювати «Буковель» в бренд туристичного бізнесу, який впізнають в кожному куточку нашої країни та далеко за її межами. Вже через кілька років завдяки сумлінній праці Шевченка, значно зростає кількість туристів, які щорічно приїздять до ТК «Буковель» за черговою порцією адреналіну, в пошуках пригод, нових вражень та єднання з природою.
В 2010 році Олександр Леонідович вбачає перспективу в реконструкції «Міжнародного аеропорту Івано-Франківська». Адже модернізація та оновлення майнового комплексу, сучасне обладнання та гідний рівень обслуговування сприятиме збільшенню потоку іноземних відвідувачів ТК «Буковель». Тому Шевченко підписує від імені «Скорзонера» договір концесії на 30 років та розпочинає реконструкцію аеропорту.

На посаді депутата облради Шевченко не полишає займатись громадською діяльністю, ініціювати соціальні програми на підтримку населення свого рідного Прикарпаття, є меценатом та спонсором різних культурних та спортивних заходів. А з 2012 року Олександр Леонідович очолює комісію, яка розглядає різні проекти щодо можливості проведення на території ТК «Буковель» Зимової Олімпіади та Паралімпіади в 2022 році.
А ще Олександр Леонідович Шевченко – щасливий багатодітний батько, одружений та виховує трьох доньок та трьох синів.